Hoşgeldiniz...

Merhaba Sevgili Misafirlerimiz,

Son dönemlerde Ülkemizin ve dolayısıyla bizlerin geçtiği bu zor dönemde, ekonomik olarak zorlu bir sınavdan geçmekteyiz. Bu süreç içerisinde, ne acı ki, köklü firmaların da arasında bulunduğu birçok firma çeşitli sebeplerle ticari hayatlarını sonlandırmak zorunda kaldı. Ülkemizin her bir değeri bizler için son derece önemli olduğundan, bu ticari kayıpları yaşamış kişi ve kurumlar için üzüntü duymaktayız.

Biz, Ataş Grup olarak, 32 yıla yayılmış tecrübemiz, ahlaki çalışma prensiplerimiz ve gerek müşterilerimize gerek kendi çalışanlarımıza verdiğimiz yüksek değer sayesinde, yukarıda bahsettiğimiz bu zorlu dönemden yıkılmadan ve gücümüzden kaybetmeden çıkmayı başardık. Bu başarımızı tek bir konuya bağlıyoruz : “Paraya değil, İnsana yatırım yapmak”

Günümüzde geldiğimiz bu nokta ve geçmiş başarılarımızın ışığında kendimize ve ülkemize azami faydayı sağlayarak, çağın tüm gerekliliklerini yakalayıp sürekli daha ileriye gitmek amacıyla günümüz teknolojisinin tüm araçlarından faydalanarak var olan sistemimizi geliştirme kararı aldık. Ataş Grup olarak , E-Ticaret, Sosyal Medya ve İnteraktif Dünyanın tüm araçlarını aktif olarak kullanabilmek adına ciddi bir yatırımla yeni ve modern kimliğimiz ile bundan sonra hizmet vereceğiz.

Tüm platformlarda görüşmek üzere…

Ataş Group